Chrobry i Orzeł z awansem

  • Czytany 1779 razy

Chrobry i Orzeł z awansem

W miniony weekend ostatnie spotkania ligowe sezonu 2017/2018 rozegrały drużyny seniorskie walczące o awans do wyższych klas rozgrywkowych. Zarówno zespół Orła Gościszów, występujący w Klasie B, jak i Chrobrego Nowogrodziec, występujący w Klasie A, wygrały swoje mecze i uzyskały awans do wyższych klas rozgrywkowych. W przyszłym sezonie drużynę z Gościszowa zobaczymy w Klasie A natomiast zespół z Nowogrodźca w Klasie Okręgowej.

Bardzo dobrze zaprezentowała się również drużyna Piasta Wykroty. Grając w Klasie Okręgowej zespół z Wykrot zajął bardzo wysokie 3 miejsce w tabeli końcowej sezonu piłkarskiego 2017/2018.
Pozostałe drużyny seniorskie zajęły odpowiednio: Granit Gierałtów 5 miejsce w Klasie B oraz Sparta Zebrzydowa 15 miejsce w Klasie Okręgowej.

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu Pani Eliza Szwed gratuluje wszystkim drużynom z gminy Nowogrodziec zaangażowania, ogromnej woli walki i osiągniętych wyników a zespołom z Gościszowa i Nowogrodźca powodzenia w wyższych klasach rozgrywkowych

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?