Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/components/com_k2/models/item.php on line 881

Zapowiedź X Festiwalu Muzycznego "Muzyka u J.I. Schnabla" w Nowogrodźcu

  • Czytany 655 razy

 

 

Zapowiedź Festiwalu

 

Szanowni Państwo! Wielkimi krokami zbliżamy się do X edycji Festiwalu "Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla". Jest to wyjątkowa edycja. Wyjątkowa, ponieważ w tym roku organizujemy jubileuszową X edycję i właśnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy program. Program, który wymaga wielomiesięcznej pracy, prób i przygotowań, w związku z tym Festiwal odbędzie się w tym roku w miesiącu WRZEŚNIU.

Mamy nadzieję, że program zachęci Państwa i wrześniowe wieczory zarezerwujecie właśnie na spotkania z muzyką w Nowogrodźcu.
W programie koncerty kameralne wybitnych artystów z Polski i Europy. Po raz pierwszy koncert edukacyjny dla dzieci. Zwieńczeniem programu będzie koncert finałowy, niezwykłe widowisko- Carmina Burana Carla Orffa z wykorzystaniem iluminacji laserowej oraz pokazem sztucznych ogni, który odbędzie się w plenerze.

Zachęcamy do zaglądania na stronę festiwalu pod adresem:
www.festiwal.nowogrodziec.pl oraz www.gckis.nowogrodziec.pl

z muzycznymi pozdrowieniami
Eliza Szwed
Dyrektor Festiwalu

*Organizator zastrzega możliwość dokonywania zmian w programie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/templates/alexander/html/com_k2/default/item.php on line 262

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?