Zumba Maraton za nami

  • Czytany 4013 razy

22 października 2017 roku już po raz czwarty w Nowogrodźcu odbyła się impreza pod nazwą ZUMBA MARATON. Miejscem tego wyjątkowego wydarzenia była hala sportowa mieszcząca się przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu.

Tego dnia ponad 70 osób aktywnie spędziło niedzielne popołudnie bawiąc się przez ponad trzy godziny w rytmach latino pod kierunkiem pięciu wspaniałych instruktorów.

Dodatkową niespodzianką i atrakcją były vouchery na zabiegi kosmetyczne, wizyty w salonach fryzjerskich, bukiety kwiatów w kwiaciarniach oraz słodkości w cukierni. Vouchery z których Panie były ogromnie zadowolone zostały rozlosowane w trakcie imprezy.

W przerwach uczestnicy mogli smakować pysznych domowych ciast w kawiarence zaaranżowanej w holu hali sportowej.

Instruktorami prowadzącymi maraton byli: Pani Monika Erdmann-Lech, Pani Dorota Wajcfelt, Pani Magdalena Kwiatkowska-Korczowska, Pani Joanna Piekarz oraz Pani Karolina Dubrawska, którzy stworzyli niepowtarzalny klimat i wspaniałą atmosferę.

Sponsorami voucherów rozlosowanych wśród uczestników byli:

TEZ - Akademia Piękna z Bolesławca,

REKBA - kwiaciarnia z Nowogrodźca,

NOEMI - Salon Fryzjerski z Nowogrodźca,

Danuta Drąg - Salon Fryzjerski z Nowogrodźca,

KOŁACZ - Cukiernia z Nowogrodżca,

MATYLDA – Salon Fryzjerski z Nowogrodźca,

M.T.-medica – gabinet rehabilitacji z Nowogrodźca,

JELENIA PLAST – z Jeleniej Góry.

Serdecznie dziękujemy instruktorkom i uczestnikom Maratonu za udział i wspaniałą zabawę oraz zapraszamy na kolejne edycje tej wyjątkowej imprezy.

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu Pani Urszuli Troszczak-Krzywdzińskiej wraz z pracownikami za udostępnienie hali sportowej oraz za życzliwość i udzieloną pomoc przy organizacji wydarzenia.

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?