Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/components/com_k2/models/item.php on line 881

Fundacja Orange

  • Czytany 4928 razy

„Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek"

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu - Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu zaprasza do korzystania z darmowego dostępu do Internetu we wszystkich swoich placówkach. Dzięki udziałowi w programie „Orange dla bibliotek" biblioteka otrzymała dotację finansową (darowiznę pieniężną) do wykorzystania na cele edukacyjne oraz popularyzację i zwiększenie wykorzystania Internetu przez pracowników i użytkowników bibliotek.
Uzyskana dotacja w wysokości 12 731,09 zł. Zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów dostępu do Internetu w 5 placówkach biblioteki.
Celem Programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by gminne biblioteki publiczne stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.
Czytelników i wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpłatnego korzystania z Internetu w następujących placówkach:
• Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu
• Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu – Filia w Gierałtowie
• Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu – Filia w Gościszowie
• Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu – Filia w Wykrotach
• Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu – Filia w Zebrzydowej
Jeśli są Państwo zainteresowani tym tematem zapraszamy na stronę fundacji: http://www.biblioteki.fundacja.orange.pl/


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/templates/alexander/html/com_k2/default/item.php on line 262

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?