Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/components/com_k2/models/item.php on line 881

Kto pierwszy, ten lepszy

  • Czytany 1559 razy

Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu jako jedna z pierwszych zgłosiła się do Akcji społecznej „Czytam sobie" i w nagrodę otrzymała cały pakiet książek z serii „Czytam sobie" (6 tytułów z trzech poziomów zaawansowania).
Celem Akcji jest pokazanie dzieciom, że samodzielne czytanie jest dobrą zabawą, a nauka czytania może być przyjemnością. Pomóżmy dzieciom złapać bakcyla czytania, niech książki wzbogacają ich życie, nadają mu nowy wymiar pełen niesamowitych postaci i fascynujących historii. Poczujmy wraz z dziećmi dumę z pierwszej samodzielnie przeczytanej książki! I oby ta radość i zadowolenie towarzyszyły im na każdym etapie czytelniczej podróży. Zachęcamy do czytania!!!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/templates/alexander/html/com_k2/default/item.php on line 262

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?