ZIMOWE HALOWE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ - "SKRZATY"

  • Czytany 1644 razy

ZIMOWE HALOWE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ - "SKRZATY"

16 grudnia 2018 o godzinie 15.030 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu odbył się Zimowy Turniej Piłki Nożnej Skrzatów.
Do rywalizacji zgłosiło się sześć drużyn w tym dwa zespoły Gminnej Akademii Piłkarskiej działającej przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu. Zespoły rywalizowały w jednej grupie grając systemem każdy z każdym a o zajętych miejscach decydowała suma zdobytych punktów.

W trakcie zawodów osiągnięto następujące wyniki:
GAP GCKiS I - BKS Bolesławiec 5:0
Piast Zawidów - GAP GCKiS II 7:0
Lotnik Jeżów Sudecki - Łużyce Lubań 2:1
GAP GCKiS I - Piast Zawidów 3:1
BKS Bolesławiec - GAP GCKiS II 3:1
Piast Zawidów - Lotnik Jeżów Sudecki 0:3
Łużyce Lubań - GAP GCKiS I 0:1
BKS Bolesławiec - Piast Zawidów 1:1
Lotnik Jeżów Sudecki - GAP GCKiS II 11:0
Piast Zawidów - Łużyce Lubań 0:2
GAP GCKiS I - GAP GCKiS II 9:0
BKS Bolesławiec - Lotnik Jeżów Sudecki 0:4
GAP GCKiS II - Łużyce Lubań 0:8
GAP GCKiS I - Lotnik Jeżów Sudecki 2:0
BKS Bolesławiec - Łużyce Lubań 1:2

Klasyfikacja końcowa zawodów:
1. GAP GCKiS Nowogrodziec I.
2. Lotnik Jeżów Sudecki.
3. Łużyce Lubań.
4. Piast Zawidów.
5. BKS Bolesławiec.
6.GAP GCKiS Nowogrodziec II.

Najlepszym bramkarzem Turnieju uznano Maksymiliana Grobel z Lubania, najlepszym zawodnikiem uznano Macieja Engel z Nowogrodźcanatomiast najlepszym strzelcem został Maciej Romaniuk z Jeżowa Sudeckiego.

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały z rąk dyrektora GCKiS Nowogrodziec Pani Elizy Szwed pamiątkowe puchary, dyplomy oraz piłki nożne. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz słodki upominek.W trakcie zawodów Samorząd Szkolny Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu sprzedawał domowe wypieki oraz kawę i herbatę a cały dochód uzyskany ze zbiórki został przeznaczony na leczenie i rehabilitację jednej z uczennic szkoły.
Sędziami zawodów byli arbitrzy OZPN Jelenia Góra Pani Elżbieta Faryniarz oraz Pan Wiesław Frycz. Sędzią technicznym i organizatorem z ramienia GCKiS Nowogrodziec był Pan Maciej Felczyński.

Serdecznie dziękujemy dyrektorowi Szkoły Podstawowej Pani Urszuli Troszczak Krzywdzińskiej wraz z pracownikami za udostępnienie obiektu na zawody oraz trenerom Gminnej Akademii Piłkarskiej działającej przy GCKiS Nowogrodziec Panom Krystianowi Miżdal oraz Michałowi Sudoł za pomoc przy organizacji Turnieju.

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?