ZIMOWE HALOWE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ - "ORLIKI"

  • Czytany 1670 razy

16 grudnia 2018 o godzinie 9.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu odbył się Zimowy Turniej Piłki Nożnej Orlików.
Do rywalizacji zgłosiło się sześć drużyn w tym dwa zespoły Gminnej Akademii Piłkarskiej działającej przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu. Zespoły rywalizowały w jednej grupie grając systemem każdy z każdym a o zajętych miejscach decydowała suma zdobytych punktów.

W trakcie zawodów osiągnięto następujące wyniki:
GAP GCKiS II - Łużyce Lubań 0:6
Czarni Żagań - GAP GCKIS I 1:5
Piast Wykroty - Lotnik Jeżów Sudecki 1:1
GAP GCKiS II - Czarni Żagań 0:6
Łużyce Lubań - GAP GCKIS I 3:0
Czarni Żagań - Piast Wykroty 1:1
Lotnik Jeżów Sudecki - GAK GCKiS II 6:0
Łużyce Lubań - Czarni Żagań 4:0
Piast Wykroty - GAP GCKiS I 0:2
Czarni Żagań - Lotnik Jeżów Sudecki 0:3
GAP GCKiS II - GAP GCKiS I 0:5
Łużyce Lubań - Piast Wykroty 2:0
GAP GCKiS I - Lotnik Jeżów Sudecki 1:0
GAP GCKiS II - Piast Wykroty 0:3
Łużyce Lubań - Lotnik Jeżów Sudecki 6:0

Klasyfikacja końcowa zawodów:
1. Łużyce Lubań.
2. GAP GCKiS Nowogrodziec I.
3. Lotnik Jeżów Sudecki.
4. Piast Wykroty.
5. Czarni Żagań.
6.GAP GCKiS Nowogrodziec II.

Najlepszym bramkarzem Turnieju uznano Damiana Górnego z Nowogrodźca natomiast najlepszym zawodnikiem Oliwiera Bibier z Lubania.

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały z rąk dyrektora GCKiS Nowogrodziec Pani Elizy Szwed pamiątkowe puchary, dyplomy oraz piłki nożne. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz słodki upominek.W trakcie zawodów Samorząd Szkolny Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu sprzedawał domowe wypieki oraz kawę i herbatę a cały dochód uzyskany ze zbiórki został przeznaczony na leczenie i rehabilitację jednej z uczennic szkoły.
Sędziami zawodów byli arbitrzy OZPN Jelenia Góra Pani Elżbieta Faryniarz oraz Pan Wiesław Frycz. Sędzią technicznym i organizatorem z ramienia GCKiS Nowogrodziec był Pan Maciej Felczyński.

Serdecznie dziękujemy dyrektorowi Szkoły Podstawowej Pani Urszuli Troszczak Krzywdzińskiej wraz z pracownikami za udostępnienie obiektu na zawody oraz trenerom Gminnej Akademii Piłkarskiej działającej przy GCKiS Nowogrodziec Panom Krystianowi Miżdal oraz Michałowi Sudoł za pomoc przy organizacji Turnieju.

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?